Domki całoroczne w Wetlinie

REGULAMIN

REGULAMIN WYNAJMU DOMKÓW „U SZOGUNA”

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZEJ OFERTY I PROSIMY O PRZESTRZEGANIE KILKU ZASAD:

 1. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie naszych domków, spowodowane nie z winy Właściciela, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku po 14 dniach od zawarcia umowy. Płatność za pobyt rozliczana jest gotówką lub przelewem w dniu przyjazdu lub w dniu następnym.
 2. PLAC ZABAW – nie odpowiadamy za bezpieczeństwo dzieci podczas korzystania z placu zabaw, dzieci mogą korzystać z placu zabaw tylko pod opieką dorosłych i za ich zgodą.
 3. PALENIE PAPIEROSÓW – wewnątrz domków i na terenie tarasów palenie papierosów jest ZABRONIONE.
 4. Bardzo prosimy o nie wnoszenie materiałów łatwopalnych, nie używanie w domku świeczek i innych tego typu rzeczy, stwarzających zagrożenie pożarowe.
 5. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków używanie przenośnego grilla jest ZABRONIONE – zarówno na tarasach jak i w otoczeniu domków. Proszę używać paleniska z grillem przygotowanego w wyznaczonym miejscu.
 6. Prosimy o zmianę obuwia, mycie po sobie naczyń, opróżnienie lodówki przed wyjazdem i wyrzucenie śmieci.
 7. Przyjeżdżając do nas prosimy o zabranie ręczników.
 8. Segregacja śmieci jest OBOWIĄZKOWA. Kontenery znajdują się przy domkach. Do kontenerów nie wyrzuca się śmieci „luzem”, proszę wyrzucać śmieci wyłącznie w zawiązanych workach, które zostawiamy w domkach.
 9. Prosimy o nie zjeżdżanie autami pod domki i parkowanie tylko w przeznaczonym to tego miejscu – utwardzonym parkingu na terenie działki przy drodze. Do każdego domku zagwarantowane są 2 miejsca parkingowe.
 10. Gości wybierających się do nas w okresie zimowym uprzedzamy o konieczności założenia łańcuchów na opony auta, ponieważ mogą mieć trudności z wjechaniem pod górkę. Przy dużej ilości śniegu może być konieczne dojście z bagażami na pieszo ok. 900 m. Nie prowadzimy usługi dowożenia Gości.
 11. DOMKI SZOGUNA wyposażone są w grzejniki elektryczne, służące dogrzaniu pomieszczeń. Prosimy o wyłączanie grzejników podczas dłuższej nieobecności w domku.
 12. WODA – woda w domkach pochodzi z prywatnej studni głębinowej umiejscowionej w górze działki, woda w domkach ogrzewana jest bojlerem o poj. 80l.
 13. Cisza nocna trwa w godzinach od 22:00 do 7:00. Nie wolno organizować imprez rozrywkowych w godzinach ciszy nocnej, które zakłóciłyby spokój sąsiadom. Prosimy o rozważne korzystanie z urządzeń grających.
 14. Obowiązuje doba noclegowa  i trwa od godziny 16:00 do godziny 10:00 dnia następnego.
 15. Osoby dewastujące sprzęt, wyposażenie, domki oraz ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
 16. Po wcześniejszym ustaleniu przyjmujmy zwierzęta za dodatkową opłatą – 20zł / doba. Zwierzęta przyjmujemy tylko do Domków Szoguna. Psy nie mogą pozostawać same w domku, jeśli nie są tego nauczone.
 17. Dla Gości  z domków nieposiadających pralki jest możliwość prania w cenie 20 zł /z proszkiem i płynem, suszenie w suszarce/ – wsad do 6 kg.
 18. PODSTAWĄ REZERWACJI JEST WPŁATA ZADATKU – 40% CAŁOŚCI KWOTY, KAŻDA REZERWACJA JEST POTWIERDZONA PISEMNIE MAILEM. NIE UZNAJEMY NIEOPŁACONYCH REZERWACJI TELEFONICZNYCH.
 19. Akceptując regulamin wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich  danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji umowy dostawy usług świadczących przez obiekt (zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Administratorem danych jest: Michał i Marta Gawron, 38-608 Wetlina 99. Dane osobowe przetwarzane są w celu dokonania rezerwacji i wykonania umowy o świadczenie usługi hotelowej. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU!!!

~ GOSPODARZE

Translate »
Zarezerwuj!