REGULAMIN

REGULAMIN WYNAJMU DOMKÓW „U SZOGUNA”

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZEJ OFERTY I PROSIMY O PRZESTRZEGANIE KILKU ZASAD:

 1. Klient jest zobowiązany do wypełnienia warunków płatności za dokonaną rezerwację również w przypadku zmniejszenia liczby uczestników lub skrócenia czasu pobytu. Płatność za pobyt rozliczana jest gotówką w dniu przyjazdu lub w dniu następnym.
 2. PLAC ZABAW – nie odpowiadamy za bezpieczeństwo dzieci podczas korzystania z placu zabaw, dzieci mogą korzystać z placu zabaw tylko pod opieką dorosłych i za ich zgodą.
 3. PALENIE PAPIEROSÓW – wewnątrz domków i na terenie tarasów palenie papierosów jest ZABRONIONE.
 4. Bardzo prosimy o nie wnoszenie materiałów łatwopalnych, nie używanie w domku świeczek i innych tego typu rzeczy, stwarzających zagrożenie pożarowe.
 5. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków używanie przenośnego grilla jest ZABRONIONE – zarówno na tarasach jak i w otoczeniu domków. Proszę używać paleniska z grillem przygotowanego w wyznaczonym miejscu.
 6. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za zmianę obuwia, mycie po sobie naczyń, opróżnienie lodówki przed wyjazdem.
 7. Przyjeżdżając do nas prosimy o zabranie ręczników.
 8. Segregacja śmieci jest OBOWIĄZKOWA.
 9. Prosimy o nie zjeżdżanie autami pod domki i parkowanie tylko w przeznaczonym to tego miejscu – utwardzonym parkingu na terenie działki przy drodze.
 10. Gości wybierających się do nas w okresie zimowym uprzedzamy o konieczności założenia łańcuchów na opony auta, ponieważ mogą mieć trudności z wjechaniem pod górkę. Przy dużej ilości śniegu może być konieczne dojście z bagażami na pieszo ok. 900 m. Nie prowadzimy usługi dowożenia Gości.
 11. DOMKI wyposażone są w przenośne grzejniki elektryczne, służące dogrzaniu pomieszczeń. Prosimy o włączanie grzejników tylko na zakres mocy 75o W+ wentylator.
 12. WODA – woda w domkach pochodzi z prywatnej studni głębinowej umiejscowionej w górze działki, woda w domkach ogrzewana jest bojlerem o poj.80l.
 13. UWAGI DLA GOŚCI Z CHATY SZOGUNA – Prosimy o składanie parasola na tarasie podczas burzy, dłuższej nieobecności w domku oraz przed wyjazdem. Prosimy o rozważne palenie w kominku – maksymalnie 1 sztuką drewna naraz – kominek jest bardzo wydajny i szybko się nagrzewa, co grozi przegrzaniem kominka. Prosimy o kontrolowanie wskaźnika temperatury przy zbiorniku, nie powinna przekraczać 80 st.C.
 14. PODSTAWĄ REZERWACJI JEST WPŁATA ZADATKU – 30% CALOŚCI KWOTY, KAŻDA REZERWACJA JEST POTWIERDZONA PISEMNIE MAILEM. NIE UZNAJEMY NIEOPŁACONYCH REZERWACJI TELEFONICZNYCH.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU!!!

~ GOSPODARZE

Paste your AdWords Remarketing code here
Čeština‎DanskNederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiRomânăРусскийEspañol